bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Rossz villamos sín

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    mozgólépcső illem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Az ellopott futár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pártos György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    minden irányból piros lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongálódott jelzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Utasváró állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére