Megoldott

Kilógó kötelek

Kérem, hogy a nemrég átadott Timur utca nevű megállóban lévő utasváró kilógó vezetékeivel kezdjenek valamit, mielőtt valami baj történne!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szlovák út 113

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönöm!
  • Polgár András hozzászólt a bejelentéshez.

    Mégis milyen baj történne ?!!
    Elbotlik benne egy kismacska ?!!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Jókai Mór utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött buszmegálló üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére