bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Utcanév tábla lekopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    szennyvíz tócsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Huth Gyula
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Mozsár utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Jasz utca 68 - rom ?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Zsinór utca 17 (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Ferenc tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére