bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budenz út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megdőlt a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla szétesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    10 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes lezárás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest Ángel Sanz Briz út 13 Graphisoft Park (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Aradi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelők 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére