bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kidölt KRESZ tábla a Dob utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Eltűnt korlátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bánkút utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Várakozni tilos felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére