bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: R Istvan
    Illetékes: Budapest Közút
    Eső utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Balesetveszélyes virágtatók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kaposvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Visszaszámláló lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére