bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Parkolót megvilágító lámpa hibája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Börzsöny utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    közvilágitás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Cinke Zoltánné
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Béla utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kozvilagitas - Kazinczy utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kazinczy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sötét van!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vásárhelyi Pál utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Nincs világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Trencséni utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére