Megoldott

Kivilágítatlan zebra

A Hűvösvölgyi úton a 29-es busz Csibor u.-i megállója mellett, pont a zebra fölötti lámpa kiégett, így éjszaka életveszélyes átkelni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 173

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019.10.15.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beázott/nem égő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Endrődi Sándor utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít az új lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére