bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Závodszky Zoltán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Nem elégséges közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Lisznyai utca 15 (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ideiglenes fedés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kőrösi Csoma Sándor út 6c (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Burkolatba épített LED-ek nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér 17 (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megdőlt lámpaoszlop a Sugár mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kántorné park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Kiégett/elromlott utcai világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szerémi út 55 (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Salkaházi Sára rakpart (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére