Megoldott

Nincs közvilágítás

Sajnos sok utcában, illetve a parkolókban nincs közvilágítás. Kérem javítsák meg. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 28
Nincs közvilágítás bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma este már égett. Köszönöm szépen!
  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma sem égnek. :(
    Jó lenne, ha lenne közvilágítás...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Az illetékes"-ra.

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek.
  • Suszter Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megint elromlottak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére