bejelentés
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    Közvilágítás vezetékre lógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít éjjel az egyik lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kék Golyó utca 15c (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett izzók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Búza utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    A lámpa időnként kialszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bartók Béla út 23 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére