Megoldott

A kommunális hulladékkal egyesek "színesítik" a szelektív hulladéklerakó környezetét.

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!

Heti szinten dobom a szelektíven gyűjtött hulladékot a Balaton Pláza mögötti hulladéklerakóba. Sajnos a kissé megtépázott figyelmeztető tábla hatástalan, folyamatosan új szemét kupacokat tesznek le. Sajnos még nem volt szerencsém látni az elkövetőket, de egy felhelyezett kamera talán arra sarkallná őket, hogy ne szórják el a háztartási szemetüket. Üvegszilánk, pelenka, játékok, ruhák, műszaki cikkek stb...

Probléma helyszíne
Veszprém Pipacs u. 1
A kommunális hulladékkal egyesek "színesítik" a szelektív hulladéklerakó környezetét. bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a fotót!
  • Veres Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A hulladéksziget megszüntetésre került ezen a helyen, a probléma megoldódott.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Pavelka Alexandra hozzászólt a bejelentéshez.

    A VKSZ Zrt. munkatársai rendszeresen takarítják a szigetet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hétről, hétre ez a helyzet...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Veszprémi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen lom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Zoltán
    Illetékes: VHK Veszprémi Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató NKft.
    Varga utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VHK Veszprémi Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató NKft.
    Kalmár tér
  Vissza az oldal tetejére