Megoldatlan

Felpúposodott járda

Anonim Járókelő

Kedves Illetékesek, a Diósy Márton - Gábor Áron parkban nagyon felpúposodott a járda, mivel ezen a részen nincsen közvilágítás kérjük a javítást mihamarabb mert így balesetveszélyes. Köszönjük, hogy együtt jobbá, szebbé és élhetőbbé varázsoljuk a várost!

Probléma helyszíne
Veszprém Diósy Márton u. 1
Felpúposodott járda bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • A rendszer lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Veszprémi Önkormányzat nem válaszolt 40 napon belül.

  • Veszprémi Önkormányzat nem válaszolt 40 napon belül.

  • Rusznyák Lilla Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Veszprémi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letörött lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Veszprémi Önkormányzat
    Mártírok útja
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Baradits Ákos
    Illetékes: Veszprémi Önkormányzat
    Dózsa György utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Stég lécei feljöttek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Kolostorok és Kertek Kft.
    Veszprémvölgyi utca
  Vissza az oldal tetejére