Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Beszakadt oldalfalú szekrény

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Oria metróállomás

Beküldés ideje:
Beküldte: Kapas Viktor
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Tamás Géza
Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
Bajcsy-Zsilinszky út (XXI. kerület, Csepel)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

Lomtalanítás megkésve

Beküldés ideje:
Beküldte: M. Mária
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Elszáradt, veszélyes faágak

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
Nagykőrösi út (XIX. kerület, Kispest)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Elgazosodott kerékpártároló

Beküldés ideje:
Beküldte: Németh Csaba
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Összefirkált szemetesek

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
Lövőház utca (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Tönkretett virágágyás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Széll Kálmán tér (II. kerület)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Poller kitörve

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kidőlt csőkorlát

Beküldés ideje:
Beküldte: Csanádi György
Illetékes: Budapest Közút
Kőbányai út (VIII. kerület, Józsefváros)
Megoldott
2
Megoldott
2

Túlcsordul a szemetes

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
1
Megoldott
1

Szemét a Tímár utcai felüljárón

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Megsüllyedt járda

Beküldés ideje:
Illetékes: Budapest Közút
1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Járdajavítás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Rossz állapotú járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Járdahibák

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Sarkadi Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
4
Válaszra vár
4

Rendszám nélküli jármű

Beküldés ideje:
Beküldte: Tamás Géza
Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
Megoldásra vár
3
Megoldásra vár
3

Hiányzó fényterelő

Beküldés ideje:
Beküldte: Tamás Géza
Illetékes: Budapest Közút
Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére