Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Graffiti az árok szélén

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Kelemen László utca (II. kerület)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Graffiti

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Leesett kuka

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Poller félredobva

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Botlásveszélyes járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lomis autógumi

Beküldés ideje:
Beküldte: Sz. V.
Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Úttest

Beküldés ideje:
Beküldte: Neogrády Anikó
Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Erdőben építési hulladék

Beküldés ideje:
Beküldte: Juhasz Tamas
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Máriahegy dűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fák

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Gyógyszergyár utcai játszótér

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Elhagyott jármű

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Rendszám nélküli autó

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
3
Válaszra vár
3

Roncs telep

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fák

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
Nádastó park (XV. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Nem világít a zöld lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Szemetes Zöldterület

Beküldés ideje:
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hulladék

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hiányzó Budapest logo

Beküldés ideje:
Beküldte: JKV Zrt.
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Tárna utcai szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: Csanádi György
Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Sérült fekvőrendőr

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

feltört díszkő

Beküldés ideje:
Beküldte: Dunay Sára
Illetékes: Budapest Közút
Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

Hiányzó, ellopott buszváró

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
József utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére