Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Gazos szegélyek

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Terrárium és kiszabadult kígyó

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Belógó ágak

Beküldés ideje:
Beküldte: Szász László
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
Krisztina krt. (I. kerület, Várkerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

ivókút nem működik

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Fölső kapaszkodó félig kifordulva

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kisbolt mögötti illegális szemétlerakó

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kátyús út

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Sárgarózsa utca (X. kerület, Kőbánya)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kutyaürülék gyűjtő kidőlt

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Billegő aknafedél

Beküldés ideje:
Beküldte: Sweidan Omar
Illetékes: Magyar Telekom
Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Villamos átjáró

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Repülőtér (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Elhagyott, lejárt műszakis Vectra

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
Szanatórium utca
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Illegális szemétlerakás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lekopott zebrák

Beküldés ideje:
Beküldte: Farkas József
Illetékes: Budapest Közút
Lakatos út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Elfordult behajtani tilos tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Aldi
Szalay utca (XIX. kerület, Kispest)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Túlburjánzott akácfa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
Szalay utca (XIX. kerület, Kispest)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Gazda nélküli jármű

Beküldés ideje:
Beküldte: Lévai Hanna
Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Saroglya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Vízmosás a Saroglya utcában.

Beküldés ideje:
Beküldte: Lévai Hanna
Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Saroglya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
Tahi utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Nagy kátyú

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kövek a Damjanich utcán

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Magas padka

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére