Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kopott pad

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: JCDecaux
1148 Budapest, Örs vezér tere 25/A (X. kerület, Kőbánya)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

A vízcsap teteje hiányzik

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
Ipacsfa utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
Dagály utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Járdán parkolás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

fedél

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: E.ON
Diós árok (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Elhagyott Lanos

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Illegális hulladéklerakás

Beküldés ideje:
Beküldte: Ádám Viktor
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

fedél

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Budapest, Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Szivárgó víz

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
Zöldlomb utca (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

fedél

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Törökbálinti út (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

rendezetlen zöldterület

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

víznyelő

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Törökbálinti út (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Közlekedési lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Színesfém utca (XXI. kerület, Csepel)
Megoldott
1
Megoldott
1

Forgalmi sávban parkolás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

gumiabroncsok

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Hunyadi Mátyás út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

leszakadt ág

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
Balin utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kettétört fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lezárt közterület - senkiföldje

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Mély éles kátyú

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Tier rollerek járdán parkolása

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: TIER
Budapesti út (XVI. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Széttaposott, besározott járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Összehányt, mocskos utasváró

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: JCDecaux
Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére