Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Elhagyott ágyrugó

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kidöntött korlát

Beküldés ideje:
Beküldte: Tamás Géza
Illetékes: Budapest Közút
Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Fél fa kidőlt, blokkolja a járdát

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Roskovics utca (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Közterület rongálása

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
Visegrádi utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

összefirkált tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Sugár Botond
Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
Kokárda utca (II. kerület)
Kiegészítésre vár
1
Kiegészítésre vár
1

Olvashatatlan utcanév tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Gábor Torai
Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
Vörösmarty tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Budapest Péter
Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Fehér Holló utca (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Szemét és ürülék

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Erzsébetváros (VII. kerület, Erzsébetváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kidőlt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Kórház utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lezuhant homlokzati elem törmelék

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
0610-Andrássy út - Káldy Gyula utca (VI. kerület, Terézváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Ivókút csőtörés

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Újvidék tér (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Rossz állapotú közmű

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Than Károly utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Törött és behorpadt közmű fedők

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Letört faág

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Eső/napvédő beálló hiánya

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
Béke tér (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hiányzó fényterelők

Beküldés ideje:
Beküldte: Tamás Géza
Illetékes: Budapest Közút
Budapest Corvin út 2-4 Bejárat a Petróleum utca felől (XXI. kerület, Csepel)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Graffiti

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Volánbusz
Budapest, Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Háztartási hulladek

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
Tatai utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Rozsdás pollerek

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Flórián tér
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Graffitik

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kihelyezett szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Rengeteg bálványfa

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Elhagyatott

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Bükköny utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére