Megoldott
1
Megoldott
1

Lejárt műszakis autó.

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Buszmegállói túlcsordult szemetes

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
Kada utca (X. kerület, Kőbánya)
Megoldásra vár
2
Megoldásra vár
2

Nagyon mozog az ivókút

Beküldés ideje:
Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
Arany János utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Fák pótlása, gondozása

Beküldés ideje:
Beküldte: Biró Anita
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
Illyés Gyula utca (XV. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Járdára logó autók tömkelege

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hiányzó fa

Beküldés ideje:
Beküldte: B. P. Mimi
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Utcát elfoglaló növényzet

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Graffitis pad

Beküldés ideje:
Beküldte: Járókelő Star
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Emberi ürülék

Beküldés ideje:
Beküldte: Kiss Timea
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
Széll Kálmán tér M (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Szemétlerakás közterületen

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Kubik utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Beszakadt díszburkolat

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Rózsa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Botlásveszély a járdán

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Fővárosi Vízművek
Bercsényi utca (IV. kerület, Újpest)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Rossz állapotú járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: E.ON
Török Ignác utca (IV. kerület, Újpest)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Elhagyott autók

Beküldés ideje:
Beküldte: Wágner Péter
Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
Fakopács utca (XXIII. kerület, Soroksár)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kiszáradt fák

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: MÁV Zrt.
ute Atlétikai stadion (XV. kerület)
Megoldott
1
Megoldott
1

Elhagyott jármű

Beküldés ideje:
Beküldte: Ádám Kiss
Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
Őrgébics utca (XXIII. kerület, Soroksár)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Eldugult mosdókagyló és letört csap

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Margaréta utca (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Szeméthalom

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiálló fedlap

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Külső Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Két doboz szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kátyú a víznyelő mellett

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Meggörbült tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Közműfedél megsüllyedt

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Fővárosi Vízművek
Hentes utca (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kereszteződés kátyús

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Hentes utca (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Aszfalt darabok a zöldfelületen

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére