Megoldatlan
0
Megoldatlan
0

Ronda lámpák az Erzsébet téren

Beküldés ideje:
Beküldte: Varga Laszlo
Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

Gondozatlan milliók

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
Országbíró utca (XIII. kerület)
Megoldatlan
6
Megoldatlan
6

kerékpár tároló

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
Csömöri út (XVI. kerület)
Megoldatlan
3
Megoldatlan
3

szabálytalan parkolás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
Rákosi út (XVI. kerület)
Megoldatlan
9
Megoldatlan
9

Nyilvános WC a Deák téren

Beküldés ideje:
Beküldte: Zs V
Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Megoldatlan
3
Megoldatlan
3

WC a Duna-korzónál

Beküldés ideje:
Beküldte: Zs V
Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

rendszám nélküli autó

Beküldés ideje:
Beküldte: Bódis Sándor
Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
Bonyhádi út (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
3
Megoldott
3

Életveszélyes kereszteződés

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Kispesti utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

Elszabadult locsolók

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
Megoldott
2
Megoldott
2

Túlburjánzott növényzet

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
Rippl Rónai utca (VI. kerület, Terézváros)
Megoldott
1
Megoldott
1

Eltömődött kanális

Beküldés ideje:
Beküldte: Lukács Máté
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Esze Tamás utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
Megoldatlan
0
Megoldatlan
0

Hiányzó utcanév tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Ürömhegyi lejtő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
2
Megoldott
2

Elhagyott jármű

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
Ignotus utca (XII. kerület, Hegyvidék)
Megoldatlan
0
Megoldatlan
0

Vagyonbiztonság hiánya

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
Ignotus utca (XII. kerület, Hegyvidék)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

Elhagyott Opel

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
1
Megoldott
1

Úthiba a Kadosa utcában

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
6
Megoldott
6

Évek óta megsüllyedt útburkolat

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
IX. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére