Válaszra vár

Muszaki nelkuli jarmu

Anonim Járókelő

Muszaki nelkuli jarmu kozteruleten

Probléma helyszíne
Szigetszentmiklós Erdősor u. 28

Hozzászólások

  • Kovács Lilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Szigetszentmiklós Önkormányzata

  • Kovács Lilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szigetszentmiklós Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Újlaki utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budaörs Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Farkasréti út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Smart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tarcali utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére