bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Bükkös part
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kitört oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott kerékpárok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Városház tér
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai lámpa kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
    Sellő utca
  Vissza az oldal tetejére