Válaszra vár

Lekopott kerékpáros nyom

FRISSÍTVE : 2022.10.20
FRISSÍTVE :2022.09.08

Bejelentő kommentje:
"Nem történt még meg az újrafestés."

Szentendrén a 11-es úton szinte az összes kerékpáros nyom útburkolati jel teljesen lekopott. Ezt a Visegrád felé vezető oldalon tapasztaltam a mai napon a HÉV állomástól a skanzeni elágazásig, de feltételezhető, hogy a teljes szakaszon és mindkét oldalon ugyan ez van.
Nem olyan rég volt (talán 2020-ban?), hogy átfestették itt a sávokat és felkerült ez a nyom, és mára semmi nincs belőle.
Kérem, mielőbbi újrafestésükről, és folyamatos fenntartásukról gondoskodni szíveskedjenek!

Probléma helyszíne
Szentendre Dunakanyar krt. 3

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTVE :2022.09.08 Bejelentő kommentje: "Nem történt még meg az újrafestés." Szentendrén a 11-es úton szinte az összes kerékpáros nyom útburkolati jel teljesen lekopott. Ezt a Visegrád felé vezető oldalon tapasztaltam a mai napon a HÉV állomástól a skanzeni elágazásig, de feltételezhető, hogy a teljes s...

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "Szentendrén a 11-es úton szinte az összes kerékpáros nyom útburkolati jel teljesen lekopott. Ezt a Visegrád felé vezető oldalon tapasztaltam a mai napon a HÉV állomástól a skanzeni elágazásig, de feltételezhető, hogy a teljes szakaszon és mindkét oldalon ugyan ez van. Nem olyan rég volt (talán 2020-ban?), hogy ...

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt még meg az újrafestés.
  • Török Vazul visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ökormányzat!

    A MK válasza szerint a burkolatjelek fenntartása alapvetően az Önkormányzat feladata. Kérem, írják meg, mikor várható az útburkolat felújítása, akár az Önkormányzat, akár a MK...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    A fentiekben tett bejelentésével kapcsolatban szeretném továbbítani a
    Magyar Közút válaszát!

    " A 11 sz. főúton kialakított kerékpáros létesítmény esetén a kerékpáros
    nyomot jelző
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Szentendre)"-ról "Szentendre Önkormányzata"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő közhasznú Egyesület!

    A 11 sz. főúton kialakított kerékpáros létesítmény esetén a kerékpáros nyomot jelző burkolati jelek üzemeltetése, fenntartása (azok szükség szerinti újrafestése
    ...
  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Megkeresését köszönjük, válaszadásunkig türelmét kérjük.

    Üdvözlettel,
    Magyar Közút Nonprofit Zrt.

    Ez az üzenet és annak bármely csatolt anyaga üzleti titkot, illetve személyes ad
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidőlt tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Bence
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Kovács László utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére