Válaszra vár

Hiányzó közvilágítás

Sajnos van egy holttér a járda vonalában, nagyon sötét van.
Reggel busszal mennek az iskolába a kiskorú gyermekeim, és a megállóhoz vezető után hiányzik egy világítás, ami miatt korom sötét van. Külvárosi részen lakunk, nehézkes a gyalogos közlekedés. Amennyiben lehetséges, szeretnénk igényelni egy világítótestet a sötét helyen lévő oszlopra, oszlopokra. A két kép a két legközelebbi világítást mutatja. A kettő között semmi sincs, viszont van egy oszlop, amin nagyon jó lenne egy lámpatest. Videón talán látható a probléma.

Probléma helyszíne
Szentendre József u. 3

Hozzászólások

  • Havrán Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kolos Erika!

    Köszönöm szépen a gyors intézkedést!

    Tisztelettel: Havrán Gergely
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Havrán Gergely!

    Tájékoztatom, hogy fenti számú bejelentését továbbítottuk a
    Városfejlesztési Irodának, válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]

    *Szentend...
  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szentendre Önkormányzata"-ra.

  • Havrán Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére