Megerősítésre vár

Elfordult lámpák

Kérem fordítsák vissza a lámpákat! El vannak fordulva. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre 2000

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik visszajelzésére vár.

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország (Szentendre)

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SPAR Magyarország (Szentendre)"-ra.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herczeg Ferenc
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Pósa Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czerula Barbi
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére