Megerősítésre vár

Tönkrement

Kérem javítsák meg a töltőt védő korlátot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Dobogókői út 7

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik visszajelzésére vár.

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország (Szentendre)

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SPAR Magyarország (Szentendre)"-ra.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó zsákutca táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére