Megoldott

Rosszul elhelyezett KRESZ-tábla

A Dobozi utcai parkolóból a Pátriárka utcára való kihajtásnál elhelyezett elsőbbségadás kötelező tábla nem a megfelelő helyre került kirakásra. A KRESZ szerint a táblát a jármű haladási irányának megfelelő jobb oldalon (ez a bal oldalon van) kell elhelyezni és meg lehet ismételni a bal oldalon (jellemzően autópályán fordul elő). Jelen kihelyezés szerint a tábla hatálya senkire nem vonatkozik. Kérem a tábla áthelyezését a jobb oldalra (így már lesz értelme), amit megkönnyít, hogy a jobb oldalon van oszlop, csak át kell szerelni.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Tóth Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát valóban áttették a megfelelő helyre.
    Köszönjük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    2015.12.28-i bejelentésükben a következőket jelezték ügyfélszolgálatunknak:
    "Dobozi utcai parkolóból a Pátriárka utcára való kihajtásnál elhelyezett elsőbbségadás kötelező tábla
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Tóth Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Juhász Anett
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dobogókői út
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás útburkolati jel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lidl (Szentendre)
    Dózsa György út
  Vissza az oldal tetejére