Megoldott

Méretes kátyú a nagyparkoló bejáratánál

A Paprikabíró u. 11-es sz főút kereszteződésében (nagyparkoló bejárata) egy méretes kátyú keletkezett, a víznyelő megsűllyedt. Kérem javítani.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Tóth Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Március utolsó napjaiban - a hivatal válaszlevelében foglaltaknak megfelelően - valóban eltüntették a kátyút és ezen túlmenően a nagyparkoló területén még fellelhető további aszfaltozási hibákat is ki...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    2015. december 28-án az alábbi bejelentést intézték ügyfélszolgálatunk felé:
    "A Paprikabíró u. 11-es sz főút kereszteződésében (nagyparkoló bejárata) egy méretes kátyú keletkezet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Tóth Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út minősége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Nagybányai utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Kavics utca
  Vissza az oldal tetejére