Megoldatlan

Kátyú a Duna korzó - 11-es út találkozásánál lévő zebrán

A Duna korzó és a Dunaklanyar krt. déli találkozásánál, a gyalogátkelőn egy kb. 30 x 50 cm-es, legalább 15 cm. mély kátyú található. Ezen a zebrán van forgalom, még este is, sötétben is, kifejezetten bokaszalag-gyilkosnak tűnik ránézésre ez a kátyú.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Tóth Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom raktak bele hidegaszfaltot, ami kb 1-2 hétig megoldja a problémát, utána elölről lehet kezdeni.
  • Kubatovics Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kubatovics Áron!

    A tárgyban szereplő zebrával kapcsolatos észrevételét köszönjük.

    Tájékoztatom,hogy továbbítottuk az illetékes VSZ felé és azt az ígéretet kaptuk,hogy rövid időn belül idő...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Köszönjük bejelentését a 11 sz. Budapest – Esztergom - Tát másodrendű főút 19+150 km szelvény szakaszának burkolat állapotára vonatkozóan.

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk Pe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Kubatovics Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    A Magyar Közútnak lett továbbítva:

    ================
    Tisztelt Magyar Közút!

    Ügyfélszolgálatunkhoz érkezett az alábbi lakossági bejelentés, melyet illetékességből továbbítok az Önök részére.

    Kérem, t...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kubatovics Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út minősége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Nagybányai utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Kavics utca
  Vissza az oldal tetejére