Megoldott

Teljes a sötétség az izbégi elágazásnál

A Szentlászlói út és a 11-es számú főút találkozásánál, az izbégi elágazást övező 6-7 lámpa izzója nem világít, valamilyen rendszerszintű hiba lehet a háttérben. Legyenek kedvesek nézzenek utána a kiterjedt közvilágítási hiba okának és kérem, hogy szüntessék meg azt. Szeretném, hogy véget érjen a kialakult igen balesetveszélyes helyzet. Világítsanak ismét az izzók!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, ismét van világítás az elágazásban!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!
    Ügyfélszolgálatunkhoz az alábbi kérés érkezett. A probléma helyszíne: 11-es számú főút, .
    Kérjük a hibát telefonos ügyfélszolgálatunkon konkrét cím megjelöléssel bejelenteni.
    Kérjü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére