Megoldásra vár

Kopott rossz állapotú

Kérem végezzék el az útirányjelző információs nyilak felújítását! Elégge megkoptak. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Duna korzó 21/A

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését, amit továbbítottunk a szakterület
    felé. Válaszukig szíves türelmét kérjük
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Ö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére