Megoldásra vár

Noha az Etna tört ki, a kráter azonban itt van

Az Egres utca belvárosi szakaszán a Pismány felé kanyarodó autók útvonalában veszélyes kátyú található. Kérjük szépen ennek javítását, vagy kénytelenek vagyunk benne paradicsomot ültetni. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Szentendre Egres út 11

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    Szakterület tájékoztatása szerint tavaszra ütemezték az út karbantartást.

    Türelmét köszönjük .

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal
    ...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Köszönettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Sergő Z. András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére