Válaszra vár

Kiégett közvilágítás

A térképen jelzett és képen látható, buszmegálló mögött, a sétány elején található első lámpa nem világít.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!
    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk. Kollégáink bejelentésének feldolgozását hamarosan megkezdik.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Németh Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére