Válaszra vár

Egyirányú tábla kihelyezése és besorolás jelzés felfestése

Az OMV kútról kihajtásnál nincs kint az egyirányú tábla, így a legtöbb autó kétirányú utcaként sorol be, azaz jobb oldalról kanyarodik a 11-es út felé. Eközben mások a bal oldalról kanyarodnak balra. (Kalászi út felöl van csak kint a behajtani tilos tábla).
Javaslom a tábla kihelyezését és a csatolt két alapján a besorolás jelzés felfestését.
Van egy külön bejelentés a 11-es útra kanyarodás hibás felfestéséről, azzal egyidőben ez is megoldható lenne.

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 36

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által 00076362 számon bejelentett panaszát a szakterület
    forgalomtechnikai szakértővel vizsgálja. Válaszukig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: p...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentését amit továbbítottunk a szakterület felé.
    Válaszukig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szűcs Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére