Megerősítésre vár

Rossz felfestés

Anonim Járókelő

A Kalászi út és a 11-es út kereszteződésében átépített jelzőlámpás kereszteződés estében nem javították a Szentendre felé kanyarodó sávokat. A mostani belső sávból, ami régen a külső volt, a szaggatott vonal Szentendre felé a külső sávba tereli az autósokat, megtévesztve a helyismerettel, vagy rutinnal nem rendelkező autósokat. Minden egyes alkalommal amikor csak arra járok, legalább egy autós rossz sávba kanyarodik ki,így balesetveszélyes helyzetet okozva. Kérem a hiba mielőbbi javítását!

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 36

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Jarokelo.hu internetes portál 2021. január 3-án Igazgatóságunkhoz továbbította ’JAROKELO-SZENTENDRE-00076227’ azonosítójú bejelentését, mellyel kapcsolatban – mint az érintett 11
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szűcs Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Be akartam jelenteni, de látom, már valaki megtette, köszi. De akkor felrakom ide a Móricka ábrát.
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére