Válaszra vár

Hiányzó lámpa búra

Kérem pótolják a hiányzó lámpa búrákat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Dobogókői út 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!
    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk. Kollégáink bejelentésének feldolgozását hamarosan megkezdik.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Led világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ignatovity Jakov utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyik lámpa sem égett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Galamb József utca
  Vissza az oldal tetejére