Válaszra vár

Nincs lámpa 2.0

Kérem javítsák meg a világítást. Köszönöm szépen!

Előző bejelentésem:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/szentendre/54281/nincs-lampa

Probléma helyszíne
Szentendre Dobogókői út 5

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!
    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk. Kollégáink bejelentésének feldolgozását hamarosan megkezdik.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére