Válaszra vár

Nem használt jármű

Anonim Járókelő

Kb. Másfél éve leparkolt autó, mely a parkolóhelyet foglalja.

Probléma helyszíne
Szentendre Füzes park 14

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére