Válaszra vár

Nem működő közvilágítás, sötét, balesetveszélyes utcaszakasz

Anonim Járókelő

A közvilágítás nem működik, égő csere javasolt a Kócsag utca 1. szám kerítése mellett lévő közterületi lámpán.

Probléma helyszíne
Szentendre Kócsag u. 3

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére