Megoldásra vár

Eltűnt tábla

Anonim Járókelő

A Szegedi utca tetejéről egy ideje eltűnt a súlykorlátozás tábla. Ennek hiányában nagy teherautók használják az utcát aminek eredményeképpen kezdd az egész utca burkolata elaprózódni és óriás kátyúk kialakulni.
Kérném ennek felülvizsgálatát.

Probléma helyszíne
Szentendre Szegedi u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szakterület tájékoztatása szerint súlykorlát tábla nem kell a helyszínre,
    mivel zónás korlátozás alá esik a terület. Az utca kátyúzására még a téli
    időszakot megelőzően sor kerül...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére