Válaszra vár

Illegális szemétlerakó bejelentése

Szentendre kőhegy aljában illegális szemétlerakót találtunk elég nagy területen igen nagy mennyiségű építési és egyéb hulladék a képeken látható csak egy kis része az ott található szemétnek
a pontos gps koordináták N: 47,67285 E: 19,04830

Probléma helyszíne
Szentendre Unnamed Road

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Erika Nagy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére