Megerősítésre vár

Hibás beállítású lámpák a Petzelt iskolánál

FRISSÍTVE:2020.09.24;

"Ez nem így van, mint ahogyan a tájékoztatás közli. A jelzőlámpa magától sem vált át, de gombnyomásra sem. Nagyon veszélyes a helyzet, nézzenek bele a programba, kérem. Biztosan gond van. Köszönöm!"

A gyalogos átkelő folyamatos piros jelzést ad, így a gyalogosok számára az átkelés helyes pillanatáról csak a közúti jelzőlámpa nyújttájékoztatást. A beállítás egyértelműen hibás és életveszélyes.
A helyzet mielőbbi rendezéséről gondoskodni szíveskedjenek!

Probléma helyszíne
Szentendre Árpád u. 2

Hozzászólások

  • Schneider Géza visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    A 11 sz. főút – Római sánc köz csomópontjában üzemelő forgalomirányító jelzőlámpa működését munkatársaink a helyszínen megvizsgálták. A 11 sz. főutat keresztező
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "A gyalogos átkelő folyamatos piros jelzést ad, így a gyalogosok számára az átkelés helyes pillanatáról csak a közúti jelzőlámpa nyújttájékoztatást. A beállítás egyértelműen hibás és életveszélyes. A helyzet mielőbbi rendezéséről gondoskodni szíveskedjenek!"-ról "FRISSÍTVE:2020.09.24; "Ez nem így van, mint ahogyan a tájékoztatás közli. A jelzőlámpa magától sem vált át, de gombnyomásra sem. Nagyon veszélyes a helyzet, nézzenek bele a programba, kérem. Biztosan gond van. Köszönöm!" A gyalogos átkelő folyamatos piros jelzést ad, így a gyalogosok számára az átkelés helyes pillanatáról csak a közúti jelzőlámpa nyújttájékoztatást. A beállítás egyértelműen hibás és életveszélyes. A helyzet mielőbbi rendezéséről gondoskodni szíveskedjenek!"-ra.

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem így van, mint ahogyan a tájékoztatás közli. A jelzőlámpa magától sem vált át, de gombnyomásra sem. Nagyon veszélyes a helyzet, nézzenek bele a programba, kérem. Biztosan gond van. Köszönöm!
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését Szentendrén a 11 sz. főúton észrevételezett jelzőlámpára vonatkozóan.

    A Magyar Közút Nonprofit Zrt. Pest Megyei Igazgatóságának területileg illetékes Szenten
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére