Megoldásra vár

Mesterséges akadály

A Vasvári Pál utca 38. és 44. sz előtt, a földúton mesterséges akadályt (ún. fekvő rendőrt) alakítottak ki. Az akadály rendkívül balesetveszélyes (Facebook bejegyzés szerint volt már ebből eredő baleset) ezért kérem a mielőbbi megszüntetését, a kiemelés eltüntetését.

Probléma helyszíne
Szentendre Vasvári Pál u. 38

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    Szakterület tájékoztatása szerint a helyszínen ismeretlenek által
    kialakított akadályt elbontják.
    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivata
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönjük szépen észrevételét melyet továbbítottunk szakterület felé .

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, D...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Tóth Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére