Válaszra vár

Ez biztos hogy kerékpárút?

A Dobogókői út és a Galamb József utca közötti névtelen szervizút kerékpárútként van jelölve, annak ellenére, hogy az út mellett több olyan üzlet sorakozik, mely számára elengedhetetlen a gépkocsival való megközelítés.

Tehát a kérdés az lenne, hogy ez biztos hogy kerékpárút? Mert ahhoz képest túl sok gépjármű használja.

Kérem az illetékest a megfelelő táblázásra, illetve ha ez tényleg kerékpárút, akkor gondoskodni kellene arról, hogy azt gépjárművek ne tudják használni, pl. fizikai akadályokkal legalább az átmenőforgalmat meg kellene akadályozni. Erre vonatkozó szándékot a kerékpárút kezdete tábla feletti zsákutca tábla sejteti, de valójában az útszakasz teljes hosszában átjárható.

Probléma helyszíne
Szentendre Dobogókői út 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Konta Zoltán!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését forgalomtechnikai szakértő vizsgálja,
    szakvéleménye elkészültéig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]

    *Szentendrei...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére