Megoldott

Elromlott automata a szentendrei állomáson

A szentendrei buszvégállomás jobb oldali, 58-as sorszámú automatája elromlott. A menürendszer beakadt, érintésre nem reagál.

Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy a hibát kivizsgálni szíveskedjenek, illetve orvosolják azt.

Szép napot kívánok!

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre H

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    VOLÁNBUSZ Zrt.

    Forgalmi és Kereskedelmi Igazgatóság

    1091 Budapest, Üllői út 131.

    info@volanbusz.hu

    Iktatószám: 06985-002/2020-P

    Járokelő-Szentendre (Bardócz Csaba)

    szentendre@jarokelo.hu

    Tárgy:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz Zrt. (Szentendre)

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Volánbusz Zrt. (Szentendre)"-ra.

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kidőlt szemetesláda tartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz az egyik kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére