Megoldásra vár

Kiszáradt fa

Károly utca 34 számú háztömb mellett , a fitness park mellett kiszáradt egy fa. Kèrném az illetékest a fa eltávolítására és ha lehetséges, pótlására.

Probléma helyszíne
Szentendre Károly u. 34

Hozzászólások

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A szakterülettől érkezett visszajelzés alapján tájékoztatom, hogy a Károly
    utca 34. sz.-nál bejelentett kiszáradt fát kivágják, pótlását őszre
    ütemezték.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Bejelentését KÜ18-P/20-3062 sz.-on továbbítottuk a szakterületnek,
    további intézkedésig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkorm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére