Megoldásra vár

Kátyú a parkoló lehajtójánál

A Duna parti murvás parkolóban a lehajtó végénél egy elég széles és mély kátyú található, ami azért is izgalmas, mert amikor a gépjárművel a parkolóba megy a gyanútlan delikvens, alig látni az autóból, hogy mekkora a gödör. Kérném mielőbbi feltöltését ennek a gödörnek. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Szentendre Kertész u. 7

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által 00068395 számon bejelentett panaszát a szakterület
    202.08,21-ig ütemezte. Addig is szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendrei K...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentését amit a KÜ18-P/20-2838 számon iktattunk lés
    továbbítottunk az illetékes szakterület felé. Válaszadásig szíves türelmét
    kérjük.
    Tisztelettel
    Bognár Ma
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Tálas István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére