Megoldatlan

Közkutak állapota hőségriadó esetén!!!

HŐSÉGRIADÓ VAN!!! Közkutak nem működnek! Lehet, hogy a tűtoltócsap sem működik? Sűrgős megoldandó probléma. a http://www.kozkutak.hu oldalon is fel van tüntetve mint működő közkút.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)

  • Ferenc Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Szentlászlói út
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt fa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom (Szentendre)
    Sziget utca
  Vissza az oldal tetejére