Megoldott

Óriás kátyú Dalmátnál

Anonim Járókelő

Dinamikusan növekvő kátyú Dalmát előtt

Probléma helyszíne
Szentendre Szőlő köz 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi
  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Címzett!

    A szakterülettől érkezett visszajelzés alapján értesítem, hogy a Szőlő
    közben a kátyúzást elvégezték. Köszönöm türelmét.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]

    *Szentendrei Közö...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A szakterülettől érkezett visszajelzés alapján értesítem, hogy a Szőlő
    köznél a kátyúzást legkésőbb ősz elejéig ütemezték feladataik közé, addig
    szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére