Megoldott

Sorompó indokolatlanul

Szentendre, Dombtető utcában az út sorompóval van lezárva. Jogos-e ez a lezárás, mert a Google ott akart átvinni.

Probléma helyszíne
Szentendre Bokros u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bodnár Csaba!

    A szakterülettől kapott visszajelzés alapján tájékoztatom, hogy a jelzett
    sorompó valóban egy magánutat zár el.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Ön...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Bodnár Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére